Kurzy Krav Maga

Izrael Krav Maga semináře

Průběh kurzů Krav Maga

Krav Maga není klasický bojový sport. Jedná se o velice efektivní systém sebeobrany, který vznikl v Izraeli a založil jej Imi Lichtenfeld. Boj ve stylu Krav Maga není svázaný žádnými pravidly a je neustále zdokonalován. Cílem je, co nejrychleji a nejúčinněji odrazit útok a zneškodnit protivníka. Základní techniky jsou velice jednoduché a s postupným vývojem studenta se zvyšuje obtížnost. Nejsou nutné předchozí zkušenosti z bojových sportů, cvičení je určeno i pro dívky a ženy.

Základní kurz trvá 3 měsíce, ale lze pokračovat dlouhodobě na tréninku pro pokročilé, což i doporučujeme. Minimální věk pro absolvování kurzu je 15 let.

 

Co se naučíš

  • Hand-to-Hand Combat / obrana a útok beze zbraně
  • Gun Defense / obrana proti střelné zbrani a použití střelné zbraně
  • Stick and knife Defense / obrana proti teleskopu a noži
  • Special Situation / neobvyklé situace
  • Grappling – boj na zemi

NAUČTE SE BRÁNIT

Příští nábory

6.9.2022 a 8.9.2022 v 18:00

Nábor Brno

Nábor do kurzu KRAV MAGA - nejúčinnější SEBEOBRANA -BRNO! Stačí dojít a zapsat se. Poslední doba nám ukázala, že sebeobrana je důležitá pro každého!

Zápis v prostoru Fitness Boby - recepce, Sportovní 2, Brno (vstup z pasáže Hotelu Cosmopolitan - Boby centrum). Nauč se bránit v každé situaci. Obrana proti napadení, proti noži, teleskopu, střelné zbrani, více útočníkům, nauč se použití střelné zbraně. Speciální semináře. Všechny techniky vychází a jsou ověřeny dlouholetou praxí. Nepotřebuješ předchozí zkušenosti z bojových sportů.

Trénink každé Út a Čt od 18:00 do 19:00 hod. Cena 1300 Kč / 1 měsíc (studenti 1100 Kč / 1 měs.) Vhodné pro muže i ženy od 15let do 99let 🙂 Sebou si vezmi sportovní obuv, krátké tričko, tepláky, ručník a pití.

Info na tel. 775734600, či email: info@fullfight.cz, Hošek Jaroslav 6 DAN. Těším se na vás

Krav Maga Brno - nábor do kurzu - září 2022

5.9.2022 a 7.9.2022 v 19:00

Nábor Uherské Hradiště

Nábor do kurzu KRAV MAGA - nejúčinnější SEBEOBRANA - Uherské Hradiště! Stačí dojít a zapsat se. Poslední půl rok nám ukázal, že sebeobrana je důležitá pro každého!

Zápis na Sportovní Hale, Stonky 860, UH (boční vstup z parku). Nauč se bránit v každé situaci. Obrana proti napadení, proti noži, teleskopu, střelné zbrani, více útočníkům, nauč se použit střelné zbraně. Pořádáme speciální semináře. Všechny techniky vychází a jsou ověřeny dlouholetou praxí. Nepotřebuješ předchozí zkušenosti z bojových sportů.

Trénink každé Po a St od 19:00 do 20:00 hod. Cena 1200 Kč / 1 měsíc (studenti 1100 Kč / 1 měs.) Vhodné pro muže i ženy od 15let do 99let 🙂 Sebou si vezmi sportovní obuv, krátké tričko, tepláky, ručník a pití.

Info tel. 775734600, či email: info@fullfight.cz, Hošek Jaroslav 6 DAN.
Těším se na Vás

Krav Maga Uherské Hradiště - nábor do kurzu - září 2022